Plan lekcji – II półrocze

Plan lekcji nauczanie zdalne

[link]

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej

Media społecznościowe

Akcje


Zimna w Mieście 2020
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Zmiany w harmonogramie rekrutacji oraz w zasadach rekrutacji
do klasy z rozszerzonym programem edukacji muzycznej [link]

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem dyżurów naszych specjalistów oraz pedagoga i psychologa szkolnego. [link]
Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 22 627 28 23

Aktualne informacje o konkursach
Rok szkolny 2019/2020


  1. BIBLIOTEKA
   KONKURS klasy I – III
   Moje ulubione zwierzątko z bajki [link]
   KONKURS klasy IV – VI
   Baśnie Hansa Christiana Andersena w komiksie [link

  2. ŚWIETLICA 
   KONKURS klasy I – III

   Moja gra planszowa [link]

  3. Konkurs ogólnopolski dla uczniów szkół będących uczestnikami X edycji Programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”
   W poszukiwaniu naszej prywatności… – informacja o konkursie dla uczniów

   Wszyscy mówią o ochronie danych osobowych w obliczu RODO, a tak trudno jest nam o nią zadbać. W ramach działań edukacyjnych i poszukiwaniu kreatywnych pomysłów na edukację w tym zakresie, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych ogłasza konkurs dla uczniów.
   Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do głębszego zainteresowania się problematyką ochrony prywatności poprzez przygotowanie spotu filmowego (maks. 40 sekund) promującego tematykę ochrony danych osobowych wśród uczniów. Mamy nadzieję, że uczniowie dzięki udziale w konkursie będą jeszcze bardziej zmotywowani do samodzielnego poszukiwania informacji, utrwalania i propagowania wiedzy na temat bezpiecznych zachowań w obszarze ochrony swojej prywatności.
   WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRAC KONKURSOWYCH
   Uczestnik Konkursu przygotowuje krótki spot filmowy, którego czas projekcji nie przekracza 40 sekund (rozdzielczość i proporcje obrazu: 1080p: (1920px x 1080px), 720p: (1280px x 720px); maksymalny rozmiar pliku 200 MB; akceptowany format pliku: avi, mov, mp4, mpg, mpeg)
   Do Konkursu można zgłaszać jedynie prace nigdzie dotąd niepublikowane i nienagradzane, których autorem jest uczeń szkoły biorącej udział w X edycji Programu.
   Prace mogą być realizowane i zgłaszane indywidualnie lub zespołowo.
   Termin upływa 20 kwietnia – czekamy na komunikat w sprawie ewentualnej zmiany terminu i rozszerzenia konkursu o inne kategorie.
   Wszelkie pytania związane z konkursem można przesyłać na adres: alewandowska@spnr360.onmicrosoft.com

  4. Wzorem roku ubiegłego postanowiliśmy przystąpić do konkursu skierowanego dla placówek, które są uczestnikami X edycji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Najważniejszą inicjatywą, którą zaplanowaliśmy w tym roku szkolnym była kontynuacją autorskiego projektu Udany Oficjalny Debiut Oryginalny. Tym razem projekt obejmował przeprowadzenie konkursu o zasięgu wojewódzkim. W związku z zaistniałą sytuacją postanowiliśmy zawiesić konkurs. Co nie znaczy, że poddajemy się i rezygnujemy z dalszych działań!

   Zwracamy się z gorącą prośbą do naszych najmłodszych uczniów oraz ich rodzeństwa i rodziców i prosimy o włączenie się do projektu Udany Oficjalny Debiut Oryginalny – JUNIOR, którego efektem końcowym ma być poradnik multimedialny dla dorosłych.
   Zadaniem uczniów klas 0 – III będzie przygotowanie krótkich – kilkanaście, kilkadziesiąt sekund – porad dla dorosłych. Temat powinien obejmować porady promujące właściwe zachowania: jak dbać o dane osobowe, jak je chronić, jak chronić swoją prywatność. Dzieci – jako specjaliści zwrócą uwagę na najważniejsze błędy popełniane przez dorosłych, a tym samym staną się autorytetami w tej dziedzinie dla niejednej osoby :). 
   Każde dziecko może podać przykład tylko jednego złego zachowania, np. wyrzucanie faktur z naszymi danymi, pudełek z naklejonymi adresami, komputer oklejony karteczkami z hasłami, portfel z numerem/numerami PIN zapisanymi przy karcie kredytowej, bezmyślne klikanie w linki/łańcuszki, które prowadzą na strony wyłudzające nasze dane, beztroskie publikowanie sytuacji z życia prywatnego, niezasłanianie wpisywania numeru PIN podczas korzystania z bankomatu, niezabezpieczania telefonu (jakie informacje o nas przechowuje nasz telefonie?), odchodzenie od laptopa bez wcześniejszego wylogowania się i wiele, wiele innych. 
   Tak stworzone, krótkie sceny uczniów jednej klasy, poziomu klas (w zależności od liczby przygotowanych porad) zostaną połączone w całość. Następnie opublikujemy gotowe materiały na naszym kanale You Tube.
   Do przygotowania takich scenek wystarczy smartfon i odrobina zdolności reżyserskich rodziców, rodzeństwa, bo w zdolności aktorskie najmłodszych nie wątpimy! Informacje o chęci włączenia się do wspólnego wyzwania przekazujemy wychowawcy lub koordynatorowi drogą elektroniczną:
   alewandowska@spnr360.warszawa.pl.
   Gotowy materiał można przesyłać korzystając z Wetransfer.com.

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 6b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a [link]

A to Polska właśnie – gazetka

Archiwa

Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25