Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej

Akcje

 

Zima w Mieście 2022

[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje

  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]

  Lato w mieście / dyżur zerówek - żywienie [link]

Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

Sprawozdanie z wycieczki
do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.

 

      We wtorek 28 stycznia 2020 roku, uczniowie klas piątych, szóstych oraz siódmych  Szkoły Podstawowej nr 360 w Warszawie, uczestniczyli w obchodach XIV Dnia Ochrony Danych Osobowych, organizowanych przez Urząd Ochrony Danych Osobowych w Warszawie.

          Do Urzędu pojechaliśmy autokarem. Na miejsce dotarliśmy około godziny 10:00. Następnie przed budynkiem UODO zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

     Miłą atrakcją była fotobudka.  W jednej z sal, przygotowano pudło z najróżniejszymi, fantastycznymi rekwizytami. Każdy z nas mógł się przebrać, aby ukryć swój wizerunek i zrobić sobie kilka zdjęć.

      Potem zostaliśmy zaproszeni do sali konferencyjnej, gdzie odbyła się ceremonia wręczenia Nagrody im. Michała Serzyckiego. Jedną z laureatów, wyróżnioną za wieloletnie zaangażowanie w podejmowanie licznych inicjatyw edukacyjnych na rzecz promowania wartości ochrony danych osobowych wśród uczniów, została pani Anna Lewandowska, nauczyciel informatyki naszej szkoły. Byliśmy bardzo dumni i zaszczyceni mogąc uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu. Dyplom i medal wręczył pan Jan Nowak, Prezes UODO oraz pan Mirosław Sanek, Zastępca Prezesa UODO.

         Później, jako uczestnicy programu „Twoje dane – Twoja sprawa”, wzięliśmy udział w debacie pt. „Udostępnianie danych dzieci w Internecie”. Mówiono na temat udostępniania danych dzieci w Internecie. Zwrócono szczególną uwagę na zagrożenia ale też uświadamiano, zarówno dzieci jak i ich rodziców jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Wypowiadali się eksperci, między innymi dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy oraz nasza pani Anna Lewandowska.

         W dalszej kolejności, spotkaliśmy się z panem Mirosławem Sankiem, Zastępcą Prezesa UODO oraz wzięliśmy udział w specjalnych zajęciach, dotyczących ochrony danych osobowych i prywatności. Na koniec otrzymaliśmy upominki, które nawiązywały do omawianych wcześniej zagadnień: fantastyczne słuchawki, mające za zadanie chronić naszą prywatność oraz klipsy, służące do osłony kamer komputerów.

          Po zajęciach przygotowano dla nas słodki poczęstunek.

         Do szkoły wróciliśmy około godziny 14:00. Dzień był pełen niezwykłych wydarzeń, które uczą. Na pewno długo zostaną w naszej pamięci. 

                                                                      Dominika Chomiuk
uczennica klasy VB


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło

A to Polska właśnie – gazetka

Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa