Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej

Akcje

 

Zima w Mieście 2022

[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje

  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]


Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

Sprawozdanie z XIV Dnia Ochrony Danych Osobowych

   W dniu 28 stycznia 2020 roku, w siedzibie Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie na ulicy Stawki 2 odbyło wręczenie nagród im. Michała Serzyckiego, oraz debata z okazji 14 Dnia Ochrony Danych Osobowych.

  Pani Ania Lewandowska, nasza pani od informatyki, oraz około 20 uczniów naszej Szkoły Podstawowej nr 360  uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu.

   Zebraliśmy  się w holu naszej szkoły ok. godz. 9.30 a następnie  busem wyruszyliśmy w drogę.

   Kiedy dojechaliśmy na miejsce spotkała nas miła niespodzianka – fotobudka. Zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć. Na pewno wielu osobom bardzo podobała się ta atrakcja. To dobry pomysł na  na początek takiej wycieczki.

   Następnie weszliśmy na sale i rozpoczęła się uroczystość wręczenia nagród im. Michała Serzyckiego. Mogliśmy poznać tam także bardzo ciekawą historie tego wyróżnienia. Wyróżnienie to jest przyznawane za działania na rzecz edukacji o ochronie danych osobowych. Nagrodę tę ustanowiła w 2018 roku dr Edyta Bielak-Jomaa, ówczesny Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Pan Michał Serzycki, już nie żyjący, był Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, rozpoczął i prowadził w naszym kraju działalność edukacyjną w zakresie ochrony danych osobowych. W tym roku nagrodę tą otrzymał pan Grzegorz Sibiga z Polskiej Akademii Nauk oraz Anna Lewandowska, nasza nauczycielka informatyki. Byliśmy z tego powodu bardzo dumni.

   Po wręczeniu nagród była przerwa – mogliśmy coś zjeść i napić się oraz przygotować się na debatę.

   Debat dotyczyła głównie udostępniania naszych danych w Internecie. W tej rozmowie swoją wiedzą podzielili się pani psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego dr Aleksandra Piotrowska, pan Szymon Wójcik z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, nasza nauczycielka pani Ania Lewandowska oraz zastępca dyrektora UODO z Departamentu Skarg pani Paulina Dawidczyk.

    Po debacie udaliśmy się do sali konferencyjne, w której dyskutowaliśmy długo o danych osobowych.  Można było zadawać szczegółowe pytania, które nie pozostawały bez odpowiedzi. Na koniec odbył się poczęstunek. Dostaliśmy tam również gadżety.

   Dowiedzieliśmy się wiele na temat tego jak ważna jest ochrona danych osobowych. Dane osobowe to taki nasz „skarb” i są to np. nasze imię, nazwisko, numer telefonu, adres. Nie można ich udostępniać obcym osobom bez powodu. Należy także dbać o dane innych osób, które znamy. Szczególnie uważać trzeba przy korzystaniu z internetu.

   Ta uroczystość, a zwłaszcza wręczenia nagród była pełna wzruszeń i radości zarówno dla naszej pani jak i dla nas. Wiedza, którą zdobyłam przyda się na pewno w codziennym życiu. Mogę również podzielić się z innymi. Ten wyjazd traktuję jako kolejną ciekawą lekcję. Uważam, że nasza pani zasłużyła na tą nagrodę, za wielki wkład włożony w naszą edukacje co na pewno pomoże nam w przyszłości.

   Dla ciekawych – transmisję ze spotkania i wręczania nagród można obejrzeć na stronie UODO pod likiem: https://uodo.gov.pl/pl/138/1324.

Alicja Targosz, 5b


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło

A to Polska właśnie – gazetka

Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa