Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej

Akcje


Zima w Mieście 2021 NOWE
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje

  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360 dla uczniów. [link]
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360
    – obowiązująca od 18.01.2021 r. [link]

Postępowanie rekrutacyjne do klas I w szkołach podstawowych:

  • Zasady rekrutacji i plany edukacyjne na rok szkolny 2021/2022 [link]
  • Link do strony elektronicznego systemu rekrutacji [link]

Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:
23 kwietnia, godz. 13.00

Postępowanie rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych:
Opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych:
23 kwietnia, godz. 13.00 [Harmonogram]

sukcesy 2020/21

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczennica naszej szkoły JULIA TYRC z kl. 7c zdobyła I miejsce w eliminacjach dzielnicowych i jako jedyna będzie reprezentowała Dzielnicę Ursus na finałowych prezentacjach 44-go Konkursu „Warszawska Syrenka”. GRATULUJEMY!!!

Pozostali uczniowie również zostali docenieni przez jury w składzie: Maria Mamona, Damian Czarnecki, Bożena Iwaniukowicz.

Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych uczestników eliminacji dzielnicowych:

Czytaj więcej

 
Prace: Doroty Kot „Roztocza tańczące tango” oraz „Biedronka i mrówka po ulicznym grzybobraniu” Anny Rosłej, uczennic klasy 7b, zostały wyróżnione w mazowieckim konkursie plastycznym “Mikrokosmos”.
Ogromnie się cieszymy z kolejnego sukcesu naszych uczniów i czekamy na kolejne!
Z wynikami konkursu można zapoznać się pod adresem [link]
Opiekunem konkursu była p. Elżbieta Kamińska

Uczestnicy międzynarodowego projektu Erasmus wybrali logo, które przez trzy lata jego trwania będzie reprezentowało wszystkie państwa biorące udział w projekcie: Włochy, Polskę, Słowenię, Finlandię, Niemcy. Przypomnijmy, że tematyka  naszego projektu jest kluczowym tematem w dzisiejszych czasach – Gospodarka o obiegu zamkniętym: redukcja, ponowne użycie, recykling, a projekt ma na celu poszerzenie  wiedzy na temat ochrony środowiska i wdrażania umiejętności, które są potrzebne aby zapewnić odpowiednie warunki życia, łączyć edukację z myśleniem o ekologii. 

Autorką projektu jest nasza uczennica Karolina Mróz z klasy 7a. Gratulujemy!
Koordynatorem projektu jest p. Aneta Kobosz.

 
Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica Marta Zgorzelska z klasy VIa uzyskała w II Warszawskim Konkursie Historycznym wyróżnienie 
Gratulujemy, a za rok życzymy miejsca na podium.
W konkursie wzięła udział również Joanna Orbach z klasy VIc – gratulujemy udziału!
Opiekunem konkursu była p. Aneta Kobosz.

 

Z radością informujemy, że uczennica klasy 6d, Ida Jakubczyk, otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym – Architektura Lublina i okolic „Pejzaże Mistyczne”.
Na konkurs wpłynęły 787 prace plastyczne (zgodne z wymogami regulaminu)
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekunem konkursu była p. Elżbieta Kamińska.

 

 
W naszej szkole z okazji Dnia Liczby Pi odbył się konkurs przeprowadzony wśród uczniów klas siódmych polegający na przygotowaniu prezentacji o liczbie π. Wszystkie prace były bardzo interesujące.
Wyróżnione prezentacje upamiętniające ten dzień wykonały uczennice:
 
 
Wyniki szkolnego konkursu „Mam tę moc – mówię po polsku” z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego:
I miejsce – Kamila Miazga 5b
II miejsce zespół w składzie: Aniela Chajęcka 7b, Blanka Tyborowska 7b, Emilia Chajęcka 6d
III miejsce ex aequo:
Katherine Schwartz 7b
Ala Targosz 6b
Gratulujemy!
Zapraszamy do galerii prac oraz na nasz kanał YouTube, gdzie można zapoznać się z przygotowanym materiałem na Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego [link]
Organizator: Pani Monia Kwaśnik oraz nauczyciele poloniści.

Czytaj więcej

 
Wyniki II Dyktanda o Pióro Dyrektora Szkoły:
🔹 Nagrodzeni w kategorii klas VII-VIII
Jagoda Kupisz VIIA – laureatka
Julia Tyrc VIIC – wyróżnienie
🔹 Nagrodzeni w kategorii klas IV-VI
Urszula Tarabasz VID – laureatka
Mateusz Chmielewiec VIB – Wyróżnienie
Gratulujemy!
Organizator: Pani Monika Kwaśnik oraz nauczyciele poloniści.
 
Nasz film zdobywa wyróżnienie w IV edycji wojewódzkiego Konkursu Filmowego Zrób-My Nasz-Film 2020/2021 „Historie zapisane w obrazie”.
 
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji, która odbywała się pod hasłem „Zaczaruj filmem – miejsce, w którym mieszkasz”.
Naszym uczennicom: Matyldzie Lewińskiej (7c) oraz Mariance Lipińskiej, Zuzi Michałowicz i Katherine Shwartz z klasy 7b udało się oczarować również Jury. Dziewczyny opowiedziały historię pewnego posagu…
Gratulujemy 👏🏆🎬
Dzień Bezpiecznego Internetu stał się okazją do podsumowania naszych tegorocznych działań w ramach Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Gratulujemy wszystkim uczniom!
Dziękujemy Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego – Roksanie Korolczuk, za pomoc w przygotowaniu materiału podsumowującego!

Zwycięzcy tegorocznej rywalizacji: Czytaj więcej


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 7b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a i 2a [link]

Szkoła na okrągło

A to Polska właśnie – gazetka

Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa