Plan lekcji – I półrocze

Plan obowiązuje od
12.11.2019 r.
[link]

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,3
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,0

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Certyfikaty i dyplomy

Godzina Otwarta – 13 listopada 2019 r.

Nauczyciele edukacji przedszkolnej
Gromysz Ewa – 0a (s. E54)
Małecka Anna – 0a
Langowska Justyna – 0b (s. E53)
Zielińska Anita – 0b
Czerwińska Anna – 0c (s. D44)
Skrzypkowiak Marta – 0c
Zarzycka Michalina – 0d (s. D43)
Żurawska Monika – od
Kołodziej Agnieszka – 0e (s. D42)
Salamon Renata – 0e

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Ryczkowska Aneta – 1a (s. J136)
Czaczkowska Małgorzata – 1b (s. J143)
Włodarska Anna – 1c (s. G104)
Chibowska Katarzyna – 1d (s. K149)
Janiak Iwona – 1e (s. J135)
Jastrzębska Monika – 1f (s. G106)
Olga Drópiewska – 1g (s. G105)
Murawińska Dorota – 2a (s. F63)
Kustosz Agnieszka – 2b (s. F64)
Kawala Małgorzata – 2c (s. A67)
Zimnicka Agnieszka – 2d (s. E68)
Bochenek Olga –  3a (s. G103)
Burnos Małgorzata – 3b (s. E62)
Opszalska Ewelina – 3c (s. G108)

Nauczyciele bibliotekarze
Lewandowska Anna
Rossa Renata
Żeromski Paweł

Nauczyciele świetlicy
Księżopolska Agata – kierownik
Arent Beata
Chwedoruk Aleksandra
Iwan-Tyburska Magdalena
Kajtek Agnieszka
Kardacz Monika
Klecha Iwona
Motyl Emilia
Paszkowski Dariusz
Sikora Urszula
Szyszko Ewa
Tomczuk Sylwia

Nauczyciele etyki
Janiak Iwona – etyka klasy I
Zimnicka Agnieszka – etyka klasy II i III
Szyszko Ewa – etyka klasy IV-VIII

Nauczyciele religii
ks. Jarosław Borowiecki
ks. Marcin Piotrowski
Edyta Bartos 

Nauczyciele języka polskiego
Gontarska Klaudia (6b)
Kędzior Ewa (5a)
Kwaśnik Monika (5b)

Nauczyciele języka angielskiego
Korszun Aleksandra (5c)
Kowalczuk Edyta (8c)
Kułaga Paulina – klasy  0 – III
Pieńkowska Agnieszka (5d)

Nauczyciele matematyki
Arent Beata (4b)
Markowska Anna (5e)
Mystkowska Aneta (6a)

Nauczyciele biologii/przyrody
Tarasiewicz Donatela
Wójtowicz Paulina (8b)

Nauczyciele wychowania fizycznego
Dudkiewicz Karolina (7a)
Kielch Tomasz (4a)
Małysa Janusz
Pazdan Paweł (8a)

Arent Beata – nauczyciel fizyki/matematyki
Balicka Magdalena – nauczyciel techniki
Bielak Monika – nauczyciel chemii
Błaszczyk Paulina – nauczyciel geografii
Bronkiewicz Joanna  – nauczyciel muzyki
Kobosz Aneta- nauczyciel historii/WoS
Kamińska Elżbieta – nauczyciel plastyki
Kardacz Monika – nauczyciel języka niemieckiego
Lewandowska Anna  – nauczyciel informatyki
Wojtczuk Małgorzata – Edukacja dla bezpieczeństwa

Czajkowska Magda – rehabilitacja

Archiwa

Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25