Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

Lato w Mieście 2021
NOWE
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360 dla uczniów. [link]
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360
    – obowiązująca od 01.09.2021 r. [link]
 
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki październikowych konkursów dla uczniów klas 1-8 i oddziałów przedszkolnych, które zorganizowała biblioteka szkolna.

 
 
 
Laureaci Konkursu pt. „Zaczytana Szkoła”
🥇 I miejsce
Emilia Lewandowska, klasa 1c
Oliwia Orzechowska, klasa 8c
🥈 II miejsce – Jelyzaveta Wasiakowa, klasa 3f
🥉 III miejsce – Natalia Tyszkiewicz, klasa 2a
Wyróżnienie – Maja Guzowska, klasa 1d
Wyróżnienie – Hanna Jakubas, klasa 2c
Wyróżnienie – Kacper Kurabiowski, klasa 2f
Wyróżnienie – Anna Białek, klasa 3a
Wyróżnienie – Natalia Gołębiowska, klasa 2am
 
Laureaci Konkursu pt. „Żywa okładka ulubionej książki”
🥇 I miejsce
Oliwia Marchewa, klasa 2am
Barbara Szczerbińska, klasa 8c
🥈 II miejsce
Lena Dziuba, klasa 2am
Wiktoria Kusak, klasa 3e
🥉 III miejsce
Kacper Kurabiowski, klasa 2f
Wyróżnienie – Natalia Tyszkiewicz, klasa 2am
Wyróżnienie – Pola Piątek, klasa 4d
Wyróżnienie – Natalia Gołębiowska, klasa 2am
 
Laureaci Konkursu pt. „Komiks na dowolny temat”
🥇 I miejsce – Tomasz Przybysz, klasa 1f
🥈 II miejsce Oliwia Pawłowska, klasa 3am
🥉 III miejsce – Katarzyna Stelmach, klasa 2am
Wyróżnienie – Kacper Kurabiowski, klasa 2f
 
Laureaci Konkursu dla oddziału przedszkolnego pt. „Baśnie i legendy z całego świata”
🥇 I miejsce – Michalina Gromysz, klasa Ob
🥈 II miejsce – Krzysztof Tarabasz, klasa Ob
🥉 III miejsce – Zuzanna Serwach, klasa Oa
Wyróżnienie – Franciszek Wałachowski, klasa Od

Dziękujemy wszystkim uczniom, biorącym udział w konkursach. Autorom nagrodzonych prac gratulujemy! Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomu, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Komisja Konkursowa w składzie:
Ewa Gromysz, Anna Czerwińska, Anna Włodarska, Renata Rossa.


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa