Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

 

Zima w Mieście 2022

[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]


Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

Z ogromną radością informujemy o pierwszym w tym roku szkolnym sukcesie naszych uczniów na szczeblu wojewódzkim i to w dwóch kategoriach [link]! Dominika Chomiuk (6b) zdobyła I miejsce w kategorii praca multimedialna, a Adam Minor – już nasz absolwent – III miejsce w kategorii praca fotograficzna. Gratulujemy! Opiekunem uczniów była Anna Lewandowska.


4 września na stronie Muzeum Niepodległości Organizatorzy opublikowali wyniki XIX edycji konkursu Mazowsze – moja mała ojczyzna. Dla naszych uczniów był to najdłużej oczekiwany werdykt. Ostatnie szlify i konsultacje przed oddaniem prac (termin upływał 13 marca) odbywały się już online. 
Dominika, laureatka I miejsca przygotowała pracę w kategorii multimedialnej, która w tegorocznej edycji odbywała się pod hasłem Mistrz mojej małej ojczyzny. Inspirację znalazła w nagrodzonej pracy swojej starszej koleżanki, gazetce przygotowanej na ogólnopolski konkurs Niepodległa 2019 [link]. Praca multimedialna pt. Na szlakach Mistrza Jana [link – plik PDF bez podkładu audio] została poświęcona por. Janowi Cierlińskiemu ps. „Wicher”, żołnierzowi AK, uczestnikowi Powstania Warszawskiego i pomysłodawcy dobrze znanego uczniom ursuskich szkół Rajdu Szlakiem Naszej Historii. Dominika przygotowując pracę odwiedziła miejsca pamięci w naszej dzielnicy. Miała uczestniczyć w jubileuszowym XXXV Rajdzie, który w tym roku, ze względu na pandemię został odwołany.

Adam, laureat III miejsca przygotował cykl fotografii Na wyciągnięcie reki – zabytki Mazowsza. Nie zabrakło wśród nich zdjęcia jedynego do niedawna zabytku Ursusa – kapliczki znajdującej się przy ul. Dzieci Warszawy.
Z pracami przygotowanymi na konkurs można zapoznać się na stronie [link]

Anna Lewandowska

 


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa