Plan lekcji nauczanie zdalne

Zimna w Mieście 2020

Konkurs dla uczniów szkół województwa mazowieckiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, miłośników sztuki filmowej oraz zespoły klasowe do udziału w konkursie na spot reklamowy promujący świadome korzystanie z internetu, ochronę danych osobowych, ochronę prywatności oraz
Dzień Ochrony Danych Osobowych
„Dane (nie)dobrze pokazane”
[Regulamin]    [Fanpage]

PATRONAT HONOROWY
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych|
Mazowiecki Kurator Oświaty | Burmistrz Dzielnicy Ursus | Ośrodek Kultury „Arsus”

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem dyżurów naszych specjalistów oraz pedagoga i psychologa szkolnego. [link]
Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 22 627 28 23

Ważne zmiany dotyczące rekrutacji:
Wnioski przyjmowane będą do 20 marca. Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

➡️ Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki. Adresy mailowe i numery telefonów placówek można znaleźć na stronach przedszkoli lub na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl W zakładce Edukacja warszawska/ szkoły i placówki publiczne w zestawieniu w pliku excel.

➡️ Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce zachowane są zaostrzone reguły sanitarne: płyn do dezynfekcji rąk, ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku. Ewentualne konsultacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo.

➡️ Wnioski do klasy muzycznej mogą być przesłane elektronicznie lub złożone osobiście w skrzynce znajdującej się w przedsionku Szkoły.

W wypadku niemożności otrzymania z zakładu pracy zaświadczenia, placówki będą przyjmować oświadczenia rodziców o ich późniejszym dostarczeniu dokumentów.

W związku z epidemia wirusa Covid-19 od 16 marca żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe będą zamknięte. Nauczyciele będą wysyłali materiały edukacyjne do indywidualnej pracy. W nadchodzących dniach będziemy państwa informować o kolejnych krokach.
Informacje dotyczące rekrutacji w języku angielskim, wietnamskim i ukraińskim na stronie Biura Edukacji:

klasa 1a [link]