Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]

  Lato w mieście / dyżur zerówek - żywienie [link]

W naszej szkole będzie organizowane LATO W MIEŚCIE.
Odsyłamy do strony Biura Edukacji  www.edukacja.warszawa.pl 
Panel logowania/rejestracji: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl
20.06.2022 r., godz. 8.00 - Publikacja wolnych miejsc
Od 20.06.2022 r., godz. 12.00 - Rekrutacja na wolne miejsca poprzez kontakt elektroniczny z koordynatorem akcji - Anna Włodarska
adres e-mail: AWLODARSKA@EDUWARSZAWA.PL

Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

Wyprawa klasy 6B na „Niewidzialną Wystawę” i do Restauracji Different – zapraszamy do relacji przygotowanej przez Kasię Shwartz.

W środę 8 stycznia klasa 6B wybrała się na zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy w futurystycznym wieżowcu Millenium Plaza w pobliżu Placu Zawiszy w Warszawie. Na wystawie mieliśmy możliwość odkrywania świata na nowo wszystkimi zmysłami oprócz wzroku. Zmierzyliśmy się z interesującymi zadaniami polegającymi m.in. na znalezieniu wybranych przedmiotów w wyciemnionych pomieszczeniach, zapłaceniu rachunku za napoje i przekąski w ciemności itp. Było przy tym mnóstwo nie tylko świetnej zabawy, ale też cichej refleksji nad doświadczaniem świata przez osoby niewidome. Wywiązała się przy tym ciekawa dyskusja na temat różnych sposobów pomocy osobom o takiej niepełnosprawności.
Dodatkową nietuzinkową atrakcją był obiad w restauracji Different, w której niewidomi kelnerzy podali nam przepyszne dania, które następnie spożywaliśmy po omacku, podobnie jak samoobsługowo napełniane napoje. Nasza niewidoma Pani Przewodnik pokazała nam na żywo pracę fascynującego technologicznie urządzenia AI, które elektronicznie „odgaduje” barwy kolorów. Zapoznaliśmy się również z działaniem maszyny brajlowskiej stosowanej do druku pisma Braille’a. Ten typ pisma umożliwia niewidomym czytanie materiałów drukowanych. Arcyciekawym doświadczeniem było rozwiązywanie zagadek przestrzennych po omacku w oczekiwaniu na deser – na pewno wielu z nas odkryło przy tej zabawie swój 6. zmysł…  
Zarówno wystawa jak i restauracja są fascynujące pod względem niecodziennych interaktywnych doświadczeń i doznań. Z pewnością obie atrakcje są warte wielokrotnego odwiedzenia. Wielu z nas już planuje swój powrót!

Kasia Shwartz, 6B

[fot. K. Gontarska]


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa