Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

Lato w Mieście 2021
NOWE
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360 dla uczniów. [link]
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360
    – obowiązująca od 01.09.2021 r. [link]

Superkomputery, których nie znacie, czyli co znajduje się za drzwiami z napisem SERWEROWNIA – NIEUPOWAŻNIONYM WSTĘP WZBRONIONY? Pod takim hasłem przebiegała ostatnia atrakcja tegorocznej Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Zwiedzanie Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, było formą wyróżnienia dla najaktywniejszych szkół oraz uczniów tegorocznej edycji Akademii.

Uczniowie, tym razem już w czasie lekcji, zwiedzili ICM. ICM to czołowy ośrodek data science w Europie Środkowej specjalizujący się w wykorzystywaniu komputerów dużych mocy do przetwarzania, analizy i wizualizacji danych. O mocy komputerów wiele powiedziano podczas wycieczki. Podano wiele przykładów ich wykorzystania m.in. w medycynie i motoryzacji oraz padło wiele ciekawostek, np. wynik gry w szachy człowieka z superkomputerem. Wszystko to było niezwykle ciekawe. Nie można jednak porównać teorii z praktyką i zwiedzaniem zakamarków ICM oraz zabawy z montowaniem komputerów.
Podczas wycieczki odbyło się kilka mini konkursów z nagrodami. Trzy z nich trafiły do naszych uczniów: Piotrusia (3c), Krzysia (5a) i Roksany (7a). Gratulujemy! Możemy podejrzewać, że nasza szkoła, a raczej nasi uczniowie są w posiadaniu największej liczby gadżetów tegorocznej Akademii Wynalazców.
Z całą pewnością możemy stwierdzić, że to była super wycieczka :).
Zapraszamy do galerii i przypominamy o konkursie na wynalazek [link]

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa