Szkoła w chmurze – Office 365

lub za pomocą Librus Synergia

Zima w Mieście 2022

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]

Lato w mieście / dyżur zerówek - żywienie [link]

Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

28 listopada, do Muzeum Niepodległości z całej Polski przybyli laureaci XVI edycji ogólnopolskiego konkursu Niepodległa 2019. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Dla uczniów klas IV-VIII przewidziano dwie: fotograficzną Moje spojrzenie na niepodległość oraz gazetkę okolicznościową A to Polska właśnie.
Przypominamy, że laureaci I i II miejsca to uczniowie naszej szkoły: Karolina Szadkowska (8c) oraz Roksana Niedziela (6b). W konkursie wyróżniono również świetną pracę Marcina Kołodyńskiego (8a) [prace naszych uczniów – link]. Organizatorzy przygotowali dla uczestników oprócz pamiątkowych dyplomów i wspaniałych nagród wiele atrakcji.

Obecne na uroczystym wręczeniu nagród Karolina i Roksana miały okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie oraz zwiedzić z przewodnikiem Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej. Była to wspaniała lekcja historii. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z kolejnego już sukcesu na szczeblu ogólnopolskim naszych uczniów!

Tego samego dnia, dzięki pomocy i wsparciu Strefy Xero – druk i reklama spełniły się nasze marzenia. Wydrukowana profesjonalnie gazetka A to Polska właśnie trafiła na kiermasz andrzejkowy, a cały dochód z jej sprzedaży został przekazany na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy serdecznie Strefa Xero – druk i reklama,  wszystkim rodzicom, którzy zakupili ten wyjątkowy egzemplarz gazetki oraz autorce i laureatce konkursu – Roksanie, która osobiście zachęcała do jej zakupu.
Zapraszamy do galerii z uroczystości wręczenia nagród oraz do zapoznania się z nagrodzoną pracą [plik PDF]

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]