Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

Lato w Mieście 2021
NOWE
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360 dla uczniów. [link]
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360
    – obowiązująca od 01.09.2021 r. [link]

28 listopada, do Muzeum Niepodległości z całej Polski przybyli laureaci XVI edycji ogólnopolskiego konkursu Niepodległa 2019. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Dla uczniów klas IV-VIII przewidziano dwie: fotograficzną Moje spojrzenie na niepodległość oraz gazetkę okolicznościową A to Polska właśnie.
Przypominamy, że laureaci I i II miejsca to uczniowie naszej szkoły: Karolina Szadkowska (8c) oraz Roksana Niedziela (6b). W konkursie wyróżniono również świetną pracę Marcina Kołodyńskiego (8a) [prace naszych uczniów – link]. Organizatorzy przygotowali dla uczestników oprócz pamiątkowych dyplomów i wspaniałych nagród wiele atrakcji.

Obecne na uroczystym wręczeniu nagród Karolina i Roksana miały okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Warszawie oraz zwiedzić z przewodnikiem Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej. Była to wspaniała lekcja historii. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z kolejnego już sukcesu na szczeblu ogólnopolskim naszych uczniów!

Tego samego dnia, dzięki pomocy i wsparciu Strefy Xero – druk i reklama spełniły się nasze marzenia. Wydrukowana profesjonalnie gazetka A to Polska właśnie trafiła na kiermasz andrzejkowy, a cały dochód z jej sprzedaży został przekazany na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy serdecznie Strefa Xero – druk i reklama,  wszystkim rodzicom, którzy zakupili ten wyjątkowy egzemplarz gazetki oraz autorce i laureatce konkursu – Roksanie, która osobiście zachęcała do jej zakupu.
Zapraszamy do galerii z uroczystości wręczenia nagród oraz do zapoznania się z nagrodzoną pracą [plik PDF]

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]

 


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa