Plan lekcji – I półrocze

Informujemy, że w październiku
14.10.2019 r. (poniedziałek) – Dzień Edukacji Narodowej
31.10.2019 r. (czwartek)
nie będzie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Tego dnia szkoła zapewnia
dyżur świetlicowy w godz. 7.00 – 18.00.

Godzina Otwarta – 13 listopada 2019 r.
Pierwszy miesiąc w szkole nasi nowi uczniowie mają już za sobą. Wrzesień w zerówkach obfitował w wiele przygód połączonych z nauka. 15.09 dzieci świętowały International Dot Day. Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Nauczyciele zorganizowali tego dnia wiele działań, aby pomóc dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować.

We wrześniu dzieci udały się na wycieczkę do agroturystyki „Wymysły pod lasem”. Uczniowie na miejscu, przy akompaniamencie pianina uczestniczyli w warsztatach kulinarnych. Na początku samodzielnie przygotowali „najłatwiejsze ciasto w świecie” po czym zostali poddani testowi „rozpoznaje smaki i zapachy”. Na koniec każdy wykonał owocowo-warzywny szaszłyk. Na naszej wycieczce nie zabrakło zabaw na świeżym powietrzu oraz kiełbasek z ogniska. To był niezapomniany dzień!
W naszych oddziałach przedszkolnych dzieci tworzą rozmaite, przepiękne pracę. Ich twórczość możemy podziwiać na stołach, które są wystawione przy salach oraz w gablocie na 1 piętrze.
Dziękujemy również rodzicom klasy 0c, którzy w aktywny sposób tak chętnie czytają dzieciom ich ulubione książki.”
Marta Skrzypkowiak

[fot. M. Skrzypkowiak]