Plan lekcji – I półrocze

Wersja elektroniczna [link]
Plan obowiązuje od
23.09.19 r.

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,3
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,0
Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Certyfikaty i dyplomy
Dyżur świetlicowy

Informujemy, że w październiku
14.10.2019 r. (poniedziałek) – Dzień Edukacji Narodowej
oraz
31.10.2019 r. (czwartek)
nie będzie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Tego dnia szkoła zapewnia
dyżur świetlicowy w godz. 7.00 – 18.00.

Godzina Otwarta – 13 listopada 2019 r.

2 i 3 października rozpoczęła się X, jubileuszowa edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”. Ubiegłoroczny sukces, a przede wszystkim świadomość tego, jak ważna jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie ochrony danych osobowych oraz ochrony prywatności i bezpieczeństwa w internecie wpłynęła na decyzję o kontynuacji programu TDTS przez naszą szkołę. Urząd Ochrony Danych Osobowych, organizator Programu zaprosił w charakterze prelegentów Panią Dyrektor, Edytę Gawlicką oraz koordynatora programu, Annę Lewandowską. Dwudniowe szkolenie odbyło się w Senacie RP.
Pani Dyrektor Edyta Gawlicka w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na znaczenie ochrony danych osobowych w szkole. Podkreśliła jak ważna jest realizacja tego rodzaju programów oraz jakie działania może podejmować szkoła, aby wspierać uczniów i przygotować ich do bezpiecznego życia w świecie technologii i internetu. 
W drugim dniu, w towarzystwie uczennic klasy 6a: Jagody Kupisz oraz Joanny Minor, Anna Lewandowska zaprezentowała zadania koordynatora w praktyce. Po wprowadzeniu i krótkiej prezentacji, przyszedł czas na wystąpienie Jagody, która opowiedziała o swoich doświadczeniach podczas realizacji Programu TDTS oraz Programu Sprawnościowego UODO, w którym zdobyła tytuł Młodego Inspektora Danych. Asia natomiast wyjaśniła skąd wziął się pomysł na piosenkę, której tekst nawiązujący do ochrony danych osobowych powstał w ramach szkolnego konkursu. Byliśmy przygotowani na występ i wszystko się udało. Piosenka „Chroń swoje dane” w wykonaniu Asi spodobała się uczestnikom szkolenia, czego dowodem były gromkie brawa oraz autografy. Ale to nie był koniec atrakcji, które przygotowaliśmy dla przybyłych z całej Polski koordynatorów Programu TDTS. Na zakończenie wszyscy chętni mogli wziąć udział w interaktywnym quizie z nagrodami. 10 najlepszych wyników zostało nagrodzone naszymi książeczkami. Przypomnijmy, że książka powstała w ramach wspólnej realizacji z OK Arsus innowacyjnego projektu „Nasze Wybory”.  
Na zakończenie tych wyjątkowych dwóch dni przyszedł czas na zwiedzanie Sejmu i Senatu. Była to dodatkowa atrakcją, którą przygotowali Organizatorzy dla wszystkich uczestników konferencji.
Z głowami pełnymi pomysłów rozpoczynamy kolejny rok realizacji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrealizować wspaniałe projekty i zadania, a wszystko po to, aby promować ideę ochrony danych i prywatności. #TwojedaneTwojasprawa

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]

Archiwa