Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]

  Lato w mieście / dyżur zerówek - żywienie [link]

W naszej szkole będzie organizowane LATO W MIEŚCIE.
Odsyłamy do strony Biura Edukacji  www.edukacja.warszawa.pl 
Panel logowania/rejestracji: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl
20.06.2022 r., godz. 8.00 - Publikacja wolnych miejsc
Od 20.06.2022 r., godz. 12.00 - Rekrutacja na wolne miejsca poprzez kontakt elektroniczny z koordynatorem akcji - Anna Włodarska
adres e-mail: AWLODARSKA@EDUWARSZAWA.PL

Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

W dniach 2 i 3 października rozpoczęła się X, jubileuszowa edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa”. Ubiegłoroczny sukces, a przede wszystkim świadomość tego, jak ważna jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie ochrony danych osobowych oraz ochrony prywatności i bezpieczeństwa w internecie wpłynęła na decyzję o kontynuacji programu TDTS przez naszą szkołę. Urząd Ochrony Danych Osobowych, organizator Programu zaprosił w charakterze prelegentów Panią Dyrektor, Edytę Gawlicką oraz koordynatora programu, Annę Lewandowską. Dwudniowe szkolenie odbyło się w Senacie RP.
Pani Dyrektor Edyta Gawlicka w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę na znaczenie ochrony danych osobowych w szkole. Podkreśliła jak ważna jest realizacja tego rodzaju programów oraz jakie działania może podejmować szkoła, aby wspierać uczniów i przygotować ich do bezpiecznego życia w świecie technologii i internetu. 
W drugim dniu, w towarzystwie uczennic klasy 6a: Jagody Kupisz oraz Joanny Minor, Anna Lewandowska zaprezentowała zadania koordynatora w praktyce. Po wprowadzeniu i krótkiej prezentacji, przyszedł czas na wystąpienie Jagody, która opowiedziała o swoich doświadczeniach podczas realizacji Programu TDTS oraz Programu Sprawnościowego UODO, w którym zdobyła tytuł Młodego Inspektora Danych. Asia natomiast wyjaśniła skąd wziął się pomysł na piosenkę, której tekst nawiązujący do ochrony danych osobowych powstał w ramach szkolnego konkursu. Byliśmy przygotowani na występ i wszystko się udało. Piosenka „Chroń swoje dane” w wykonaniu Asi spodobała się uczestnikom szkolenia, czego dowodem były gromkie brawa oraz autografy. Ale to nie był koniec atrakcji, które przygotowaliśmy dla przybyłych z całej Polski koordynatorów Programu TDTS. Na zakończenie wszyscy chętni mogli wziąć udział w interaktywnym quizie z nagrodami. 10 najlepszych wyników zostało nagrodzone naszymi książeczkami. Przypomnijmy, że książka powstała w ramach wspólnej realizacji z OK Arsus innowacyjnego projektu „Nasze Wybory”.  
Na zakończenie tych wyjątkowych dwóch dni przyszedł czas na zwiedzanie Sejmu i Senatu. Była to dodatkowa atrakcją, którą przygotowali Organizatorzy dla wszystkich uczestników konferencji.
Z głowami pełnymi pomysłów rozpoczynamy kolejny rok realizacji Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zrealizować wspaniałe projekty i zadania, a wszystko po to, aby promować ideę ochrony danych i prywatności. #TwojedaneTwojasprawa

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa