Plan lekcji – I półrocze

Plan obowiązuje od
09.09.19 r.

Gości –

Po ponad dwumiesięcznej przerwie wróciliśmy do szkoły. O godz. 9.00 Pani Dyrektor Edyta Gawlicka powitała wszystkich uczniów i przybyłych na uroczystość rodziców. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, chwilą ciszy cała społeczność szkolna uczciła 80 rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej. Następnie przedstawieni zostali wychowawcy klas oraz nauczyciele, którzy w tym roku szkolnym rozpoczynają pracę w Szkole Podstawowej nr 360. O godz. 10.00 odbyła się uroczystość rozpoczęcia dla klas 1 – 3, a nasi najmłodsi uczniowie oddziałów zerówkowych już o godz. 8.00 spotkali się ze swoimi wychowawcami. Wszystkim życzymy wielu sukcesów, aby nowy rok szkolny pozwolił na zrealizowanie wszystkich planów i osiągnięcie zamierzonych celów!

[fot. A. Lewandowska]