Plan lekcji – I półrocze

Wersja elektroniczna [link]
Plan obowiązuje od
09.09.19 r.

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości –
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

We wtorek 20.08.2019 r. w ramach programu „Lato w mieście” nasza szkoła gościła Karolinę Pilarczyk – Mistrzynię Europy w driftingu, która poprowadziła warsztaty o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla najmłodszych słuchaczy. Pani Karolina warsztaty rozpoczęła od przedstawienia swojej pasji i podkreślenia roli bezpieczeństwa na drodze. Dzięki prezentacji multimedialnej dzieci mogły obejrzeć sygnalizatory świetlne i przejścia dla pieszych, poznać zasady poruszania się po drodze w różnych warunkach i sytuacjach.. Ponadto Mistrzyni przypomniała najmłodszym jak ważna jest rola odblasków, kasków oraz ochraniaczy. Poza tymi elementami Pani Karolina przedstawiła numery alarmowe oraz pracę policjantów, strażaków i ratowników medycznych. Poza częścią teoretyczną na dzieci czekały prace plastyczne, makieta skrzyżowania ze znakami drogowymi i przejściem dla pieszych oraz quiz z nagrodami. Na koniec spotkania Pani Karolina zaprosiła grupę na zewnątrz aby zaprezentować swoje wyjątkowe auto i rozdać autografy. Najmłodsi widzowie byli zachwyceni warsztatami oraz odblaskami otrzymanymi w prezencie. Zapraszamy do galerii.

Agata Księżopolska

[fot. A. Księżopolska]

Archiwa