Plan obowiązuje od
24.02.2020 r.

Zimna w Mieście 2020

Konkurs dla uczniów szkół województwa mazowieckiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, miłośników sztuki filmowej oraz zespoły klasowe do udziału w konkursie na spot reklamowy promujący świadome korzystanie z internetu, ochronę danych osobowych, ochronę prywatności oraz
Dzień Ochrony Danych Osobowych
„Dane (nie)dobrze pokazane”
[Regulamin]    [Fanpage]

PATRONAT HONOROWY
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych|
Mazowiecki Kurator Oświaty | Burmistrz Dzielnicy Ursus | Ośrodek Kultury „Arsus”

Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego 2020 roku: „Na chwilę obecną, nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów Północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych oraz zamykanie szkół.” [link]

Rekrutacja do klasy muzycznej

Zasady
rekrutacji

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV – VII w Szkole Podstawowej nr 360 odbyło się o godz. 10.00. Było to pierwsze uroczyste zakończenie z udziałem władz naszej dzielnicy. Obecni byli Pan Wiesław Krzemień, zastępca burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz radna Pani Wanda Kopcińska, Przewodnicząca Komisji Oświaty. W tym ważnym wydarzeniu wziął udział Pan Emil Wratny, Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz przedstawiciele Rady Rodziców wraz z Przewodniczącym Panem Pawłem Zgorzelskim.       Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor Edyta Gawlicka, głos zabrali również Pan Burmistrz oraz Pani Wanda Kopcińska. Następnie nasz Gość Pan Emil Wratny przekazał gratulacje i podziękowania za aktywny udział szkoły w Projekcie z ZUS oraz pogratulował odniesionych sukcesów [link]. Przekazał również gratulacje od Pani Gertrudy Uścińskiej, Prezes ZUS, a także wręczył nagrody ufundowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych dla Sebastiana Górniaka, który w etapie centralnym zdobył wyróżnienie! [link].
     Pani Dyrektor pogratulowała całej społeczności szkolnej zajęcia II miejsca w Polsce w Programie „Twoje dane – Twoja sprawa” za inicjatywę „Nasze wybory” i przekazała naszym Gościom upominek – książkę, którą wydała Szkoła Podstawowa nr 360 w ramach realizacji Programu [link].
     W oficjalnej części uroczystości nagrodzono również dwie uczennice, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu – Jagodę Kupisz i Maję Słowik.
Przyszedł czas na część artystyczną. Uczniowie z Koła Teatralnego „Zielone Szkiełko”, pod opieka p. Klaudii Gontarskiej przygotowali na zakończenie roku szkolnego coś ekstra! Nie zabrakło przepisu na idealnego ucznia, specjalnego wydania wiadomości oraz mody wakacyjnej, a także kwiatów dla gości i ogromnego serca dla Pani Dyrektor – „serca za serce”. Wszystko w wykonaniu naszych artystów.
     Na sam koniec pozostało już tylko wręczenie wyróżnień uczniom klas siódmych, a także podziękowań dla Rodziców oraz życzenia, które złożyła Pani Dyrektor całej społeczności szkolnej.
Pierwszy rok szkolny Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!
Do zobaczenia 2 września 🙂
Zapraszamy do galerii.