Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

 

Zima w Mieście 2022

[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]


Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas IV – VII w Szkole Podstawowej nr 360 odbyło się o godz. 10.00. Było to pierwsze uroczyste zakończenie z udziałem władz naszej dzielnicy. Obecni byli Pan Wiesław Krzemień, zastępca burmistrza Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy oraz radna Pani Wanda Kopcińska, Przewodnicząca Komisji Oświaty. W tym ważnym wydarzeniu wziął udział Pan Emil Wratny, Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz przedstawiciele Rady Rodziców wraz z Przewodniczącym Panem Pawłem Zgorzelskim.       Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor Edyta Gawlicka, głos zabrali również Pan Burmistrz oraz Pani Wanda Kopcińska. Następnie nasz Gość Pan Emil Wratny przekazał gratulacje i podziękowania za aktywny udział szkoły w Projekcie z ZUS oraz pogratulował odniesionych sukcesów [link]. Przekazał również gratulacje od Pani Gertrudy Uścińskiej, Prezes ZUS, a także wręczył nagrody ufundowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych dla Sebastiana Górniaka, który w etapie centralnym zdobył wyróżnienie! [link].
     Pani Dyrektor pogratulowała całej społeczności szkolnej zajęcia II miejsca w Polsce w Programie „Twoje dane – Twoja sprawa” za inicjatywę „Nasze wybory” i przekazała naszym Gościom upominek – książkę, którą wydała Szkoła Podstawowa nr 360 w ramach realizacji Programu [link].
     W oficjalnej części uroczystości nagrodzono również dwie uczennice, które uzyskały najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu – Jagodę Kupisz i Maję Słowik.
Przyszedł czas na część artystyczną. Uczniowie z Koła Teatralnego „Zielone Szkiełko”, pod opieka p. Klaudii Gontarskiej przygotowali na zakończenie roku szkolnego coś ekstra! Nie zabrakło przepisu na idealnego ucznia, specjalnego wydania wiadomości oraz mody wakacyjnej, a także kwiatów dla gości i ogromnego serca dla Pani Dyrektor – „serca za serce”. Wszystko w wykonaniu naszych artystów.
     Na sam koniec pozostało już tylko wręczenie wyróżnień uczniom klas siódmych, a także podziękowań dla Rodziców oraz życzenia, które złożyła Pani Dyrektor całej społeczności szkolnej. 
Pierwszy rok szkolny Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!
Do zobaczenia 2 września 🙂
Zapraszamy do galerii.

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa