Plan lekcji – I półrocze

Wersja elektroniczna [link]
Plan obowiązuje od
09.09.19 r.

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości –
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

19 czerwca o godzinie 8.00 rozpoczęła się wyjątkowa uroczystość, wyjątkowa, bo pierwsza w historii Szkoły Podstawowej nr 360. Wyjątkowa również dlatego, że żaden rocznik absolwentów nie upuszczał murów SP360. Jak pamiętamy w kapsule czasu zakopanej na 25 lat podczas Pikniku Rodzinnego, znalazł się tekst naszej uczennicy, a nim słowa, że w tym roku „wszystko było pierwsze”.
Pierwsze zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się dla klas I – III. Licznie uczestniczyli w nim Rodzice. Uczestniczyli również przedstawiciele Rady Rodziców w tym mi.n. Pan Paweł Zgorzelski, Przewodniczący RR. Obecna była również Pani Wicedyrektor Kornelia Bartyzel-Lisowska.
Część artystyczną przygotowali artyści ze szkolnego koła teatralnego „Zielone Szkiełko” pod opieką p. Klaudii Gontarskiej, a muzycznie wspierali artystów kolejno uczniowie klasy 3a, 2b oraz 1b. Nie zabrakło akcentów wakacyjnych zarówno w doborze repertuaru jak i strojów. Pani Dyrektor Edyta Gawlicka otrzymała od uczniów piękne serce „za serce”. Na zakończenie podziękowała wszystkim, uczniom, rodzicom i nauczycielom za rok wspólnej pracy i wspólnego budowania szkoły. Życzyła wspaniałych wakacji.
Zakończenie roku szkolnego za nami, a przed nami już tylko wakacje! Bezpiecznego wypoczynku! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]

Archiwa