Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

7 maja na stronie Urzędu Ochrony Danych Osobowych zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskich konkursów organizowanych w ramach IX edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – Twoja sprawa” [link]. Z ogromną radością informujemy, że nasze działania i realizowane projekty zostały nagrodzone przez UODO. Wśród laureatów są również  nasze uczennice!

W konkursie dla uczniów wyróżnienie zdobyła Amelia Serafin, uczennica klasy 5b! Praca Amelki znalazła się wśród nagrodzonych 5 prac, z 82 nadesłanych z całej Polski!

W odrębnym konkursie organizowanym dla szkół i placówek oświatowych inicjatywa „Udany Oficjalny Debiut Oryginalny – nasze wybory” – zdobyła II miejsce w Polsce!

Realizacja II edycji Programu Sprawnościowego UODO również została doceniona i dzięki systematycznej i kreatywnej pracy naszych Strażniczek Prawa, uczennic klasy 5a: Leny Jonkisz, Jagody Kupisz, Asi Minor, Zosi Polak, Wiktorii Polkowskiej i Mai Słowik, szkoła zdobywa zaszczytny tytuł „ZNAWCA RODO”!

Przed nami uroczyste podsumowanie programu, które odbędzie się w Ministerstwie Edukacji Narodowej, 11 czerwca 2019 r.

Przebieg Programu „Twoje dane – Twoja sprawa” znajduje się na stronie [link]