Plan lekcji – I półrocze

Wersja elektroniczna [link]
Plan obowiązuje od
09.09.19 r.

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości –
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

Uczniowie klasy 5b postanowili przygotować film na Konkurs „Wyreżyseruj swoje życie. Bezpiecznie!” Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu krótkiego filmu promującego noszenie elementów odblaskowych. Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich Reżyser Życia, otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także na specjalną wizytę w Ministerstwie Sprawiedliwości. Pomóżmy naszym uczniom zdobyć nagrodę publiczności! Trzymamy kciuki. Link do lajkowania filmu: 
https://www.facebook.com/miloszlaski/videos/1695907797179506/
Koordynatorem konkursu była Anna Lewandowska.

Archiwa