Plan lekcji – II półrocze

Wersja elektroniczna [link]

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości – 17
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

Zakończenie roku szkolnego

Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji,
regulaminem i zasadami.

Strona Biura Edukacji [oddziały przedszkolne][klasa I]

Uczniowie klasy 5b postanowili przygotować film na Konkurs „Wyreżyseruj swoje życie. Bezpiecznie!” Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu krótkiego filmu promującego noszenie elementów odblaskowych. Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich Reżyser Życia, otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także na specjalną wizytę w Ministerstwie Sprawiedliwości. Pomóżmy naszym uczniom zdobyć nagrodę publiczności! Trzymamy kciuki. Link do lajkowania filmu: 
https://www.facebook.com/miloszlaski/videos/1695907797179506/
Koordynatorem konkursu była Anna Lewandowska.