Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dobiegają końca nasze działania w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa”, którego organizatorem jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. W IX edycji programu nasza szkoła realizuje autorski projekt Udany Oficjalny Debiut Oryginalny. Projekt, dzięki współpracy z OK Arsus objął swoim zasięgiem całą dzielnicę. 29 maja podczas Przeglądu Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa 2019 projekt będzie miał swój finał. Miło nam dodać, że odbywa się on pod honorowym patronatem Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ursus oraz Biblioteki Publicznej im. W.J. Grabskiego. Patronat medialny objęli: dwutygodnik Mocne Strony, kwartalnik Ursus, internetowa telewizja UrsusTV. Gdyby jednak nie sponsorzy prace naszych talentów – uczniów ursuskich szkół być może nie ujrzałyby światła dziennego. Serdecznie dziękujemy: firmie ROBYG, firmie Janisz Optyk oraz Przychodni Ursus ViaMed.

Anna Lewandowska – koordynator programy TDTS