Plan lekcji – II półrocze

Wersja elektroniczna [link]

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości – 8
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

Zakończenie roku szkolnego

Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji,
regulaminem i zasadami.

Strona Biura Edukacji [oddziały przedszkolne][klasa I]

10 kwietnia podczas Godziny Otwartej można było spotkać Strażniczki Prawa ze Szkoły Podstawowej nr 360. Uczennice klasy 5a rozdawały rodzicom przygotowane w ramach Programu Sprawnościowego UODO ulotki wraz z załączonym zadaniem domowym. Zadawały pytania i edukowały rodziców. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili chwilę czasu, zatrzymali się i wzięli ulotkę. Mamy nadzieję, że wieczór upłynął na wspólnym kodowaniu i utrwaleniu zdobytej wiedzy :). Więcej o realizacji Programu na stronie [link].

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]