Wykorzystaj swój talent [link]

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na Zebrania, które odbędą się
15 maja 2019 r.,  o godz. 18.00.
Od godz. 17.00 spotkania z nauczycielami, którzy nie są wychowawcami.
Na zebraniu zostaną przekazane przewidywane oceny końcoworoczne oraz zagrożenia.
Wykaz sal [link]

Lato w mieście

Drodzy Rodzice w dniach od 5 do 30 sierpnia 2019 roku w naszej szkole będzie organizowana akcja LATO W MIEŚCIE .

Więcej informacji na stronie Akcje [link]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

13.04.2019 r. odbył się XXXIV „Rajd Szlakiem Naszej Historii” im. por. hm. Jana Cierlińskiego. Tegoroczny rajd odbył się pod hasłem „Powstanie Warszawskie”. Zadaniem uczestników było zbieranie informacji na temat miejsc pamięci dzielnicy Ursus. Mimo niesprzyjającej pogody, uczestnicy imprezy – uczniowie klas IVa oraz VIIb, ochoczo poszukiwali wiadomości w wyznaczonych punktach. Należały do nich m.in. kościół św. Józefa na ul. Cierlickiej, pomnik gen. Sosnkowskiego, tablica upamiętniająca szpitale powstańcze z 1944 r.

Dla uczczenia pamięci bohaterów walczących o dobro ojczyzny, uczniowie przygotowali znicze. Podziękowania dla rodziców oraz opiekunów uczestniczących w tym ważnym dniu. Zachęcamy do uczestnictwa w rajdzie w przyszłym roku!
Milena Szałapska
[fot. P. Zgorzelski]