Wykorzystaj swój talent [link]

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na Zebrania, które odbędą się
15 maja 2019 r.,  o godz. 18.00.
Od godz. 17.00 spotkania z nauczycielami, którzy nie są wychowawcami.
Na zebraniu zostaną przekazane przewidywane oceny końcoworoczne oraz zagrożenia.
Wykaz sal [link]

Lato w mieście

Drodzy Rodzice w dniach od 5 do 30 sierpnia 2019 roku w naszej szkole będzie organizowana akcja LATO W MIEŚCIE .

Więcej informacji na stronie Akcje [link]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

„Kto czyta książki, żyje podwójnie” – te słowa Umberto Eco były mottem obchodzonego w naszej świetlicy „Tygodnia z książką”.
Z tej okazji, począwszy od poniedziałku 1 kwietnia, ulubione książki swojego dzieciństwa czytali nam:
pani dyrektor Edyta Gawlicka, pani wicedyrektor Kornelia Bartyzel-Lisowska, tata jednego z naszych uczniów – pan Paweł Zgorzelski, uczennice z klasy 7B – Łucja Olczyk i Wiktoria Karwowska.

„Tydzień z książką” zakończyła pani Joanna Czajka, nasz szkolny logopeda, zabierając uczniów świetlicy w podróż do świata Baśni H. Ch. Andersena. Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękujemy za udział w tej akcji. Zapraszamy do galerii zdjęć
Agata Księżopolska
[fot. A. Księżopolska]