Plan lekcji – II półrocze

Wersja elektroniczna [link]

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości – 12
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

Zakończenie roku szkolnego

Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji,
regulaminem i zasadami.

Strona Biura Edukacji [oddziały przedszkolne][klasa I]

Prima Aprillis stał się okazją do nieoczekiwanej zmiany miejsc. Strażniczki Prawa – Jagoda i Wiktoria, uczennice klasy 5a, które wraz z koleżankami realizują Program Sprawnościowy UODO poprowadziły lekcję dla swoich młodszych kolegów z klasy 2b. Oczywiście temat lekcji związany był z ochroną danych osobowych. Zapraszamy do przygotowanej przez dziewczynki relacji z lekcji oraz galerii zdjęć. Z przebiegiem realizacji Programu można zapoznać się na stronie [link]

 

W poniedziałek 1 kwietnia odbyła się lekcja dla uczniów klasy 3a pt. „Twoje Dane Twoja Sprawa” (i to nie jest Prima Aprilis). Lekcja odbyła się w ramach realizacji Programu Sprawnościowego UODO. Rozmawialiśmy na temat danych osobowych, co to są, jak je chronić itd. Dzieci chętnie brały udział w zabawach i konkursach, które dla nich przygotowaliśmy. Bardzo dużo wiedziały na temat danych osobowych. Ponadto bardzo ładnie pracowały, oraz odpowiadały na zadane im pytania. Zwycięzcy konkursów otrzymali drobne nagrody. Dla wszystkich uczniów biorących udział w lekcji również przewidziane były drobne nagrody w postaci słodkiego poczęstunku. Po konkursie dzieci kolorowały literki, które  potem utworzyły napis „Twoje dane twoja sprawa”. Mamy nadzieje, że nasza lekcja im się spodobała i dużo zapamiętały z tych ważnych dla nas wszystkich zagadnień.

Jagoda i Wiktoria,
Strażniczki Prawa

[fot. A. Lewandowska]