Plan lekcji – II półrocze

Wersja elektroniczna [link]

Media społecznościowe

Akcje


Lato w Mieście 2019
[link]

Konkursy

Wykorzystaj swój talent
[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Aktualnie online

Gości – 13
Dziękujemy za wizytę.
Zapraszamy ponownie!

Certyfikaty i dyplomy

Zakończenie roku szkolnego

Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

Rekrutacja do klas I i oddziałów przedszkolnych

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rekrutacji,
regulaminem i zasadami.

Strona Biura Edukacji [oddziały przedszkolne][klasa I]

1 kwietnia odbył się apel, na którym podsumowano i wręczono nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursach matematycznych, literackich oraz recytatorskich odnosząc sukcesy. Nagrody i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Edyta Gawlicka oraz opiekunowie konkursów: p. Małgorzata Czaczkowska, Aneta Mystkowska, Anna Markowska i Ewa Kędzior. Gratulujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom – opiekunom konkursów

[fot. A. Lewandowska]