Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

 

Zima w Mieście 2022

[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]


Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

Na wycieczkę do Muzeum m.st. Warszawy wybraliśmy się 3 kwietnia. Tematem spotkania była „Warszawa legendarna”. Punktualnie o godzinie 10.00, pani przewodnik rozpoczęła wraz z nami wędrówkę po podziemiach Starego Miasta. Spacerując kolejnymi piwnicami, poznawaliśmy legendy Warszawy. Nasz spacer rozpoczęliśmy od poznania legendy o gryfie. Potem była Syrenka. Legendę znali wszyscy, ale ciekawostką dla nas było spotkanie z różnymi Syrenami, których wizerunki znajdowały się na ścianie jednej z piwnic.  Dzięki temu dowiedzieliśmy się, w jaki sposób zmieniał się wizerunek Syreny na przestrzeni wieków. Kolejnym punktem programu było spotkanie z Bazyliszkiem, a dokładnie udanie się w kierunku piwnicy, w której niegdyś przebywał ten przebiegły stwór.

 Długo nasłuchiwaliśmy, czy jeszcze tam jest, ale nie udało nam się go usłyszeć. Za to w kolejnej piwnicznej sali, na wystawie, pośród sreber, odnaleźliśmy podobiznę Bazyliszka, ukrytą w srebrnym stojaku do noży. Zdjęcie tego odkrycia przedstawiamy poniżej, w galerii. Kolejną warszawską legendą, była legenda „O złotej kaczce”. Przypomniał nam ją Szymon S., który świetnie orientował się w tym, gdzie kiedyś mieszkała złota kaczka i kim była. Podczas wędrówki podziemnymi korytarzami spotkaliśmy też metaliczny pomnik syrenki, taki sam, jak ten, który stoi na Rynku Starego Miasta. Obejrzeliśmy też film o symbolach Warszawy. Po wyjściu z muzeum, zrobiliśmy jeszcze kilka zdjęć z Syrenką i przeszliśmy ulicą Krzywe Koło, bo to tam mieszkał Bazyliszek. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się jeszcze przy Barbakanie i murach obronnych miasta. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Uczniowie klasy 1a z wychowawczynią D. Murawińską


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa