Święto Szkoły Podstawowej nr 360 za nami!

Dnia 24 kwietnia 2019 r. odbył się finał XV Dzielnicowego Konkursu Ekologicznego pod nazwą „Kwiaty doniczkowe”. Z naszej szkoły do finału zakwalifikowały się cztery uczennice: Agnieszka Błąd i Magdalena Mystkowska z klasy 5b oraz Zuzanna Kubalak z klasy 4b oraz Nina Osuch z klasy 4c. W finałowym konkursie wzięli udział przedstawiciele siedmiu szkół Dzielnicy Ursus. Nasza szkoła osiągnęła spektakularny sukces, gdyż uczennica klasy 5b, Magdalena Mystkowska zajęła I miejsce w XV edycji Dzielnicowego Konkursu ekologicznego. Serdecznie gratulujemy sukcesu naszej uczennicy oraz jej rodzicom. Wyrazy uznania należą się także pozostałym trzem uczennicom, które reprezentowały naszą szkołę w konkursie dzielnicowym.

Paulina Wójtowicz

[fot. P. Wójtowicz]