Wykorzystaj swój talent [link]

Zebrania z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na Zebrania, które odbędą się
15 maja 2019 r.,  o godz. 18.00.
Od godz. 17.00 spotkania z nauczycielami, którzy nie są wychowawcami.
Na zebraniu zostaną przekazane przewidywane oceny końcoworoczne oraz zagrożenia.
Wykaz sal [link]

Lato w mieście

Drodzy Rodzice w dniach od 5 do 30 sierpnia 2019 roku w naszej szkole będzie organizowana akcja LATO W MIEŚCIE .

Więcej informacji na stronie Akcje [link]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

Prima Aprilis zachęcił nauczycielkę języka polskiego, p. Ewę Kędzior do pewnych zmian. Z tego powodu w pierwszym tygodniu kwietnia w trzech klasach, na języku polskim uczniowie przejęli kontrolę nad lekcją i zamienili się z nauczycielem miejscem. Znana metoda LDL (uczenie się poprzez nauczanie) sprawdziła się w tych klasach doskonale. Młodzi nauczyciele i ich uczniowie z pewnością na długo zapamiętają poruszane tematy.

Okazuje się, że nauczyciel podczas takiej lekcji może wiele się nauczyć od swoich uczniów. Serdeczne podziękowania dla uczniów prowadzących lekcje za tak profesjonalne podejście do tematu. Zapraszamy do galerii.

Ewa Kędzior

[fot. E. Kędzior]