Zwracamy się z uprzejmą prośbą
o zapoznanie się z listem przygotowanym przez Zespół odpowiedzialny za przygotowanie Święta Szkoły.
list

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie
z Ośrodkiem Kultury Arsus
realizujemy dzielnicowy projekt:
Udany Oficjalny Debiut Oryginalny – Nasze Wybory
Uroczyste podsumowanie projektu nastąpi podczas XV Przeglądu Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa PAKSU 2019
29 maja 2019 r., godz. 10.00 -13.00, OK Arsus
Lato w mieście

Drodzy Rodzice,
Prosimy o zapoznanie się ważnymi informacjami na temat Akcji Lato w Mieście [link]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

W dniu 6.03.2019 r., w Domu Kultury „Miś” uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu dzielnicowego w konkursie recytatorskim: „Warszawska Syrenka” mieli przyjemność konsultacji z panią Aliną Świdowską. Aktorka z Teatru Żydowskiego poznając zainteresowania uczniów, ich osobowość, walory głosowe i interpretacyjne udzieliła ważnych wskazówek jak przygotować się do recytacji utworu literackiego w konkursie.
W czasie tego spotkania wszyscy uczestnicy mieli możliwość wymiany opinii o przedstawionych utworach, skonfrontowania swoich wrażeń i przemyśleń.
Uczestnikom już dzisiaj życzymy pięknych przeżyć i wzruszeń z poezją podczas II etapu konkursu. Życzymy powodzenia.

Joanna Czajka

[fot. Joanna Czajka]