Zwracamy się z uprzejmą prośbą
o zapoznanie się z listem przygotowanym przez Zespół odpowiedzialny za przygotowanie Święta Szkoły.
list

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie
z Ośrodkiem Kultury Arsus
realizujemy dzielnicowy projekt:
Udany Oficjalny Debiut Oryginalny – Nasze Wybory
Uroczyste podsumowanie projektu nastąpi podczas XV Przeglądu Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa PAKSU 2019
29 maja 2019 r., godz. 10.00 -13.00, OK Arsus
Lato w mieście

Drodzy Rodzice,
Prosimy o zapoznanie się ważnymi informacjami na temat Akcji Lato w Mieście [link]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

Dnia 28 lutego uczniowie klasy 7b wraz z wychowawcą i nauczycielem bibliotekarzem uczestniczyli w lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną „Skorosze”. Uczniowie wzięli udział w warsztatach literackich. Pod okiem pisarza, autora bajek dla dzieci i młodzieży pana Marka Samselskiego, mogli stworzyć własną bajkę. Prowadzący warsztaty zapowiedział, iż utwór zostanie wydany w zbiorze bajek, a jeden egzemplarz książki trafi do biblioteki SP 360. Cykl warsztatów w bibliotece publicznej, które zostały przygotowane z myślą o uczniach i we współpracy ze szkołą, cieszy się wśród naszych podopiecznych dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do galerii.

Paulina Wójtowicz