Zwracamy się z uprzejmą prośbą
o zapoznanie się z listem przygotowanym przez Zespół odpowiedzialny za przygotowanie Święta Szkoły.
list

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie
z Ośrodkiem Kultury Arsus
realizujemy dzielnicowy projekt:
Udany Oficjalny Debiut Oryginalny – Nasze Wybory
Uroczyste podsumowanie projektu nastąpi podczas XV Przeglądu Aktywności Kulturalnej Szkół Ursusa PAKSU 2019
29 maja 2019 r., godz. 10.00 -13.00, OK Arsus
Lato w mieście

Drodzy Rodzice,
Prosimy o zapoznanie się ważnymi informacjami na temat Akcji Lato w Mieście [link]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

20.02.2019 roku Sieć Współpracy Logopedów Dzielnicy Ursus gościła w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Edyta Gawlicka, która – witając zgromadzonych – przekazała życzenia owocnych i konstruktywnych obrad. Po otwarciu zebrania uczestnicy złożyli serdeczne podziękowania za udostępnienie placówki.
         Specjaliści powitali w swoim gronie nowego logopedę – Magdalenę Iwan-Tyburską z SP nr 360. W części merytorycznej uczestnicy wspólnie opracowali wytyczne dotyczące sporządzania opinii logopedycznych. Zaplanowana została realizacja dalszych projektów w tematyce profilaktyki. Prowadzącym był koordynator Sieci Współpracy, dr Jakub Skrzek, neurologopeda Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 15 w Warszawie.

Na zakończenie spotkania Joanna Czajka, logopeda SP nr 360 oprowadziła uczestników po szkole, która jest najnowszą placówką edukacyjną na terenie naszej dzielnicy.

Joanna Czajka
Sekretarz Sieci – logopeda w SP nr 360