Wykorzystaj swój talent [link]

Godzina Otwarta

Serdecznie zapraszamy Rodziców na Godzinę Otwartą, która odbędzie się
10 kwietnia 2019 r.,  w godz. 18.00-19.00.
Godzina Otwarta dotyczy Rodziców uczniów uczęszczających do SP nr 360

Klasa I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej
[informacje dodatkowe]

7 marca zakończył się I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas I.

20.02.2019 roku Sieć Współpracy Logopedów Dzielnicy Ursus gościła w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie. Spotkanie rozpoczęła Dyrektor Edyta Gawlicka, która – witając zgromadzonych – przekazała życzenia owocnych i konstruktywnych obrad. Po otwarciu zebrania uczestnicy złożyli serdeczne podziękowania za udostępnienie placówki.
         Specjaliści powitali w swoim gronie nowego logopedę – Magdalenę Iwan-Tyburską z SP nr 360. W części merytorycznej uczestnicy wspólnie opracowali wytyczne dotyczące sporządzania opinii logopedycznych. Zaplanowana została realizacja dalszych projektów w tematyce profilaktyki. Prowadzącym był koordynator Sieci Współpracy, dr Jakub Skrzek, neurologopeda Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej nr 15 w Warszawie.

Na zakończenie spotkania Joanna Czajka, logopeda SP nr 360 oprowadziła uczestników po szkole, która jest najnowszą placówką edukacyjną na terenie naszej dzielnicy.

Joanna Czajka
Sekretarz Sieci – logopeda w SP nr 360