Szkoła w chmurze – Office 365

Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Ważne dokumenty i informacje
  • Wytyczne zachowania bezpieczeństwa zdrowotnego obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie
    – obowiązujące od 01.04.2022 r. [link]
  • Rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23 [link]
  • Etapy rekrutacji do klasy I z rozszerzonym programem edukacji muzycznej na rok szkolny 2022/2023 [link]

Lato w mieście / dyżur zerówek - żywienie [link]

W naszej szkole będzie organizowane LATO W MIEŚCIE.
Odsyłamy do strony Biura Edukacji  www.edukacja.warszawa.pl
Panel logowania/rejestracji: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl
20.06.2022 r., godz. 8.00 - Publikacja wolnych miejsc
Od 20.06.2022 r., godz. 12.00 - Rekrutacja na wolne miejsca poprzez kontakt elektroniczny z koordynatorem akcji - Anna Włodarska
adres e-mail: AWLODARSKA@EDUWARSZAWA.PL

Szanowni Państwo,
Aktualnie trwają prace nad nowym szablonem strony internetowej szkoły.
Na stronie aktualizowane są tylko obowiązujące dokumenty.
Zapraszamy na oficjalny profil fejsbukowy [link]
Informacje z życia szkoły można również znaleźć na:
Koło wiedzy w świetlicy SP360 [link]
Szkolny Klub Wolontariatu SP360 [link]
Biblioteka SP360 [link]

29 listopada, od rana do późnych godzin, hol główny Szkoły Podstawowej nr 360 tętnił życiem. Tego dnia cała społeczność szkolna, uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w wyjątkowym i dość nietypowym wydarzeniu – Rodzinnym Wieczorze Andrzejkowym połączonym z kiermaszem charytatywnym „Razem dla Franka”. U chłopca zdiagnozowano guza, a życie uratować może mu operacja w Meksyku. Postanowiliśmy pomóc. Szkolny Klub Wolontariatu wspierany przez Ewę Gromysz i Martę Skrzypkowiak rozpoczął przygotowania do akcji.

Wieczór stał się wyjątkowy przede wszystkim za sprawą darczyńców, zaangażowania uczniów wszystkich klas, nauczycieli i wspaniałych rodziców uczniów szkoły. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania. W zabawie uczestniczyły całe rodziny. Były rozgrywki sportowe, a nawet odbywały się pojedynki szachowe. Nie zabrakło malowania buziek, tradycyjnych wróżb andrzejkowych, a przepyszne ciasta i zdrowe soki rozchodziły się w mgnieniu oka. Niezwykłym powodzeniem cieszył się tradycyjny popcorn, którego produkcję zapewnili zaangażowani rodzice. Był też tort dla Franka uroczyście pokrojony przez Panią Dyrektor Edytę Gawlicką. Dużo radości sprawiało robienie zdjęć w oryginalnej budce foto. Odbyły się różne konkurencje, w których można było wygrać cenne nagrody. Nagrody przygotowane specjalnie na kiermasz zapewnili rodzice, a były naprawdę wyjątkowe – chociażby autograf Ernesta Bryla z dedykacją dla naszej szkoły. Wszystko dla sześcioletniego Franka.

Franio Irzyk mieszka w Skidzinie (gm. Brzeszcze), ma 6 lat i w lipcu zdiagnozowano u niego guza pnia mózgu czwartego stopnia. Guz jest w Polsce nieoperacyjny i nieuleczalny. Dzięki ludziom wielkiego serca, już wiemy, że chłopiec wyjedzie na operację i leczenie do Meksyku, którego koszt szacowany jest na milion złotych. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 360 ma w tym udział. DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]