Dziennik elektroniczny

Szkoła w chmurze – Office 365

W nauczaniu zdalnym korzystamy
z aplikacji Microsoft Teams
Kontakt do administratora: annlewandowska@eduwarszawa.pl
lub za pomocą Librus Synergia

Media społecznościowe

       

Stypendium motywacyjne

Kryteria uzyskania stypendium motywacyjnego (za wyniki w nauce)
Zachowanie wzorowe oraz

Klasy IV-VI
Średnia ocen 5,30 i wyżej
Klasy VII – VIII
Średnia ocen 5,00 i wyżej
Akcje

 

Zima w Mieście 2022

[link]

Karta Rowerowa

Karta rowerowa
[informacje]

Ważne dokumenty i informacje
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360 dla uczniów. [link]
  • Procedura organizacji pracy Szkoły Podstawowej nr 360
    – obowiązująca od 01.09.2021 r. [link]

29 listopada, od rana do późnych godzin, hol główny Szkoły Podstawowej nr 360 tętnił życiem. Tego dnia cała społeczność szkolna, uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w wyjątkowym i dość nietypowym wydarzeniu – Rodzinnym Wieczorze Andrzejkowym połączonym z kiermaszem charytatywnym „Razem dla Franka”. U chłopca zdiagnozowano guza, a życie uratować może mu operacja w Meksyku. Postanowiliśmy pomóc. Szkolny Klub Wolontariatu wspierany przez Ewę Gromysz i Martę Skrzypkowiak rozpoczął przygotowania do akcji.

Wieczór stał się wyjątkowy przede wszystkim za sprawą darczyńców, zaangażowania uczniów wszystkich klas, nauczycieli i wspaniałych rodziców uczniów szkoły. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania. W zabawie uczestniczyły całe rodziny. Były rozgrywki sportowe, a nawet odbywały się pojedynki szachowe. Nie zabrakło malowania buziek, tradycyjnych wróżb andrzejkowych, a przepyszne ciasta i zdrowe soki rozchodziły się w mgnieniu oka. Niezwykłym powodzeniem cieszył się tradycyjny popcorn, którego produkcję zapewnili zaangażowani rodzice. Był też tort dla Franka uroczyście pokrojony przez Panią Dyrektor Edytę Gawlicką. Dużo radości sprawiało robienie zdjęć w oryginalnej budce foto. Odbyły się różne konkurencje, w których można było wygrać cenne nagrody. Nagrody przygotowane specjalnie na kiermasz zapewnili rodzice, a były naprawdę wyjątkowe – chociażby autograf Ernesta Bryla z dedykacją dla naszej szkoły. Wszystko dla sześcioletniego Franka.

Franio Irzyk mieszka w Skidzinie (gm. Brzeszcze), ma 6 lat i w lipcu zdiagnozowano u niego guza pnia mózgu czwartego stopnia. Guz jest w Polsce nieoperacyjny i nieuleczalny. Dzięki ludziom wielkiego serca, już wiemy, że chłopiec wyjedzie na operację i leczenie do Meksyku, którego koszt szacowany jest na milion złotych. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 360 ma w tym udział. DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Lewandowska

[fot. A. Lewandowska]


Deklaracja dostępności [link]

Innowacje

Program Edukacji Kulturalnej
klasa 8b [link]

Program Edukacji Muzycznej
klasa 1a, 2a, 3a [link]

Szkoła na okrągło
A to Polska właśnie – gazetka
Dzwonki

0. 7.10 – 7.55
1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40 (przerwa śniadaniowa)
3. 9.55 – 10.40
4. 10.50 – 11.35 (I przerwa obiadowa)
5. 11.55 – 12.40 (II przerwa obiadowa)
6. 13.00 – 13.45
7. 13.55 – 14.40
8. 14.50 – 15.35
9. 15.45 – 16.30
10. 16.40 – 17.25

Archiwa