Plan lekcji – I półrocze

Plan obowiązuje od
09.09.19 r.

Gości –

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły z kl. IV-VII przystąpili do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego LEPSZA SZKOŁA, badającego kompetencje matematyczne uczniów w szkole podstawowej.
Projekt ten prowadzony jest przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.
Główne jego cele to: badanie efektywności nauczania, przygotowanie uczniów do egzaminów zewnętrznych – ósmoklasisty. Uczestnictwo w projekcie dzięki specjalistycznym testom daje nauczycielowi możliwość badania kompetencji uczniów, porównania wyników poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i Polski, zaplanowania pracy na cały rok szkolny oraz analizy osiągnięć uczniów.
Testy z matematyki przeprowadzane są trzy razy w roku szkolnym: pierwszy test odbywa się we wrześniu, drugi w styczniu, a ostatni pod koniec maja.

Aneta Mystkowska